MIEJSCE NA REKLAMĘ

Pracownik produkcji (k/m) bez znajomości języka – praca blisko granicy

[Praca] - Praca za granicą

Opublikowano: 18-12-2020, wygaśnie: 17-04-2021

Wyświetleń: 15

Dodał(a): Mariia18

Telefonpokaż telefon... Emailpokaż email...

Województwo: Lubelskie

Lokalizacja: Niemcy

Zakres obowiązków:

  • Pakowanie i przepakowywanie produktów mięsnych
  • Krojenie mięsa i przekładanie do pojemników
  • Produkcja kiełbas
  • Odważanie produktów
  • Prace fizyczne przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych

Oferujemy:

  • Oferta skierowana do osób mieszkających w pasie przygranicznym
  • Terminowo wypłacane wynagrodzenie w wysokości 10,10 € brutto/h - zarobki według taryfy płac BAP oraz dodatki i premie
  • Przyjazny system zaliczek
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich
  • Składki i podatki odprowadzane w Niemczech

Wymagania:

  • Umiejętność pracy w zespole
  • Wytrzymałość fizyczna
  • Gotowość do pracy na dwie zmiany
  • Prawo jazdy kat. B
  • Własny samochód