Pracownik (k/m) – mycie skrzynek pod ciśnieniem Praca bez znajomości języka niemieckiego!

[Praca] - Praca za granicą

Opublikowano: 19-01-2021, wygaśnie: 19-05-2021

Wyświetleń: 22

Za darmo

Dodał(a): Mariia18

Telefonpokaż telefon... Emailpokaż email...

Województwo: Lubelskie

Lokalizacja: Niemcy

Zakres obowiązków:

• Utrzymanie higieny w wylęgarni, mycie skrzynek

• Sortowanie, przekładanie jaj

• Ewentualna kontrola stanu zdrowia kurcząt

Oferujemy:

• Terminowo wypłacane wynagrodzenie w wysokości 10,15 € brutto/h + dodatki zgodnie z taryfikatorem iGZ

• Przyjazny system zaliczek

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich

• Zorganizowane, komfortowe zakwaterowanie (pokoje max. 2-osobowe)
odpłatne ok. 59 € za tydzień

• Wsparcie polskiego koordynatora

• Możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez zakład

Wymagania:

• Umiejętność pracy w zespole

• Wytrzymałość fizyczna

• Prawo jazdy kat. B

• Mile widziany własny samochód