Pracownik produkcji (k/m) – praca blisko granicy

[Praca] - Praca za granicą

Opublikowano: 28-01-2021, wygaśnie: 28-05-2021

Wyświetleń: 22

Za darmo

Dodał(a): Mariia18

Telefonpokaż telefon... Emailpokaż email...

Województwo: Lubelskie

Lokalizacja: Niemcy

Zakres obowiązków:

·        Pakowanie i przepakowywanie produktów mięsnych

·        Krojenie mięsa i przekładanie do pojemników

·        Peklowanie mięsa

·        Odważanie produktów

Wymagania:

·        Umiejętność pracy w zespole

·        Wytrzymałość fizyczna

·        Gotowość do pracy na jedną zmianę od godz. 7.00 do 17.00

Oferujemy:

·        Terminowo wypłacane wynagrodzenie w wysokości 10,10€ brutto/h - zarobki według taryfy płac BAP oraz dodatki i premie

·        Przyjazny system zaliczek

·        Komfortowe zakwaterowanie płatne 125 € miesięcznie

·        Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich

·        Składki i podatki odprowadzane w Niemczech

·        Start pracy: 16.02.2021