!! Sprzątanie (k/m) - Praca od zaraz!

[Praca] - Praca za granicą

Opublikowano: 09-03-2021, wygaśnie: 07-07-2021

Wyświetleń: 13

Dodał(a): Mariia18

Telefonpokaż telefon... Emailpokaż email...

Województwo: Lubelskie

Lokalizacja: Niemcy

Zakres obowiązków:

  • Sprzątanie mieszkań pracowniczych, prywatnych domów itp.

  • Odkurzanie, ścieranie kurzu, mycie, dezynfekowanie

Oferujemy:

  • Stałe zatrudnienie bezpośrednio w niemieckiej firmie sprzątającej Clean Plus GmbH (www.clean-plus.net)

  • Obszerne szkolenie wdrożeniowe oraz pomoc w początkowej fazie zatrudnienia

  • Atrakcyjne wynagrodzenie odpowiednie do świadczonej pracy w wysokości 11,50 € brutto/h

  • Dodatki za pracę w niedzielę (50%) i święta (100%)

  • Udostępniamy samochód służbowy do celów wyłącznie służbowych (dotyczy pełnego etatu)

  • Składki i podatki odprowadzane w Niemczech

  • Wsparcie w organizowaniu zakwaterowania (odpłatne ok. 60€/tydzień)

  • Współpracownicy z Polski

Wymagania:

  • Sumienność, rzetelność, umiejętność współdziałania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane

  • Samodzielność

  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka niemieckiego

  • Prawo jazdy kat. B – wymóg konieczny

Zapraszam do kontakt telefonicznego 814 400 972

Zainteresowane osoby proszę o wysłanie CV na adres:

mp@cp-personal.com