Pomocnik (k/m) – montaż złączek - Praca dla studentów/uczniów

[Praca] - Praca za granicą

Opublikowano: 15-04-2021, wygaśnie: 13-08-2021

Wyświetleń: 9

Telefonpokaż telefon... Emailpokaż email...

Województwo: Lubelskie

Lokalizacja: Niemcy

Miejsce pracy: Haaksbergen (Holandia)

Liczba wakatów: 2

Zakres obowiązków:

·        Cięcie węży na odpowiednie długości

·        Montowanie złączek

·        Testowanie pod ciśnieniem, czy wąż nie jest uszkodzony

·        Układanie węży i przewodów elastycznych na palety

Czego oczekujemy, jeśli się zdecydujesz:

·        Zdolności technicznych

·        Zdolności do szybkiego przystosowywania się

·        Wytrzymałości fizycznej

·        NIE WYMAGAMY ZNAJOMOŚCI J. NIEMIECKIEGO ANI ANGIELSKIEGO

·        Prawa jazdy kat. B

·        Własny samochód mile widziany

 Na co możesz liczyć z naszej strony:

·        Zatrudnienie na okres wakacji

·        Wynagrodzenie 10,45 € brutto/h

·        Umowa na warunkach niemieckich – oddelegowanie do pracy w Holandii

·        Komfortowe zakwaterowanie w cenie ok. 68 €/tydzień

·        Wsparcie polskiego koordynatora

Concept Plus Sp. z o.o. (Lublin)

Zapraszam do kontaktu telefonicznego 814 400 972

Zainteresowane osoby proszę o wysłanie CV na adres:

mp@cp-personal.com