Komisjoner (k/m) - Pick by voice – Niemcy – praca blisko granicy

[Praca] - Praca za granicą

Opublikowano: 06-10-2021, wygaśnie: 03-02-2022

Wyświetleń: 9

Dodał(a): Mariia18

Telefonpokaż telefon... Emailpokaż email...

Województwo: Lubelskie

Lokalizacja: Niemcy

Miejsce pracy: okolice Berlina

Zakres obowiązków:

·         Zbieranie zamówień produktów spożywczych przy pomocy systemu głosowego w j. niemieckim (pick by voice)

·         Pakowanie produktów i przygotowywanie do wysyłki

·         Ogólne prace magazynowe

Wymagania:

·         Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane

·         Gotowości do pracy dwuzmianowej w chłodnych temperaturach

·         Znajomość podstaw j. niemieckiego (zwłaszcza liczb i podstawowych komend) – wymóg konieczny

·         Wytrzymałość fizyczna, odpowiedzialność oraz zdolność do szybkiego przystosowania się

·         Mile widziane również prawo jazdy kat. B i własny samochód

Na co możesz liczyć z naszej strony:

·         Zatrudnienie na dłuższy okres

·         Terminowo wypłacane wynagrodzenie w wysokości 10,45 € brutto/h – zarobki oraz dodatki za nadgodziny, niedziele i święta

·         Przyjazny system zaliczek

·         Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich

·         Niemieckie ubezpieczenie zdrowotne

·         Zorganizowane, komfortowe zakwaterowanie (pokoje max. 2-osobowe)

·         Bezpłatną odzież roboczą

·         Wsparcie polskiego koordynatora

Concept Plus Sp. z o.o. (Lublin)

Zapraszam do kontaktu telefonicznego 505 865 179

Zainteresowane osoby proszę o wysłanie CV na adres:

mp@cp-personal.com