CHORWACJA - ISTRIA - wypoczynek + zwiedzanie

[Usługi] - Pozostałe usługi


CHORWACJA - ISTRIA - wypoczynek + zwiedzanie
  • CHORWACJA - ISTRIA - wypoczynek + zwiedzanie

Opublikowano: 04-01-2022, wygaśnie: 04-05-2022

Wyświetleń: 6

Cena: 1 680,00 zł

Telefonpokaż telefon... Emailpokaż email...

Województwo: Małopolskie

Lokalizacja: Sobieskiego 1aTERMIN: 28.04 czw. - 04.05.2022 śr., 7 dni


1/2 DZIEŃ Wyjazd z Nowego Sącza o godz. 21:00 (z Brzeska 20:00, z Krynicy Zdrój 21:45, z Krosna o 14:00). Przejazd przez Słowację, Węgry do Chorwacji. Zakwaterowanie od 16:00, wypoczynek i obiadokolacja.
3 DZIEŃ Przejazd do POREĆA. Zwiedzanie Bazyliki Eufrazjana, wpisanej na listę UNESCO. Krótki spacer piękną starówką, otoczoną murami obronnymi. Przejazd do ROVINJA. Spacer po Starym Mieście. Zwiedzanie Katedry św. Eufemii, gdzie spoczywają relikwie Świętej, Dzwonnica. W drodze powrotnej zatrzymamy się w Limskim Fiordzie, który powstał w wyniku zalania dawnego koryta rzeki Pazinèicy. Przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg.
4 DZIEŃ Po śniadaniu przejazd do PULI, miasta z wieloma zabytkami z czasów antycznych. Zwiedzanie: forum – główny plac, gdzie obecnie skupia się życie towarzyskie miasta oraz areny – rzymskiego amfiteatru. Czas wolny na mieście. Przejazd do hotelu, wypoczynek, kolacja, nocleg.
5 DZIEŃ Śniadanie, wypoczynek, plażowanie, kolacja i nocleg.
6 DZIEŃ Przejazd do miasteczka GROŽNJAN położonego na wzgórzu. Spacer wąskimi uliczkami wśród kamiennych domów, Kościół Świętych Wita i Modesta. W drodze powrotnej postój u lokalnego rolnika, produkującego wino (możliwość zakupu wina) oraz wizyta w oliwiarni – degustacja herbaty z liści drzewa oliwnego. Przejazd do hotelu, czas na odpoczynek i plażowanie. Wieczorem  obiadokolacja i nocleg.
7 DZIEŃ Po śniadaniu wykwaterowanie. Wyjazd w kierunku Polski. Powrót w godzinach nocnych/porannych.
 

CENA ZAWIERA: transport autokarem/busem, opłaty drogowe, ubezpieczenie NNW i KL, opieka pilota, 5 noclegów, 5 śniadań i 5 obiadokolacji.
CENA NIE ZAWIERA: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, lokalnych przewodników oraz systemu Tour Guide, taxy klimatycznej ok. 60 euro/os., TFG-10 zł/os. i TFP-10 zł/os., dopłaty do wyjazdu z innych miejscowości.

Formularz kontaktowy


Powiadom znajomego | Zgłoś nadużycie

Newsletter

Newsletter

Dzięki zapisaniu się do newslettera będziesz informowany o nowościach i promocjach!


Tutaj możesz zgłosić administratorowi serwisu nadużycie.

Tutaj możesz wysłać email do znajomego z linkiem do ogłoszenia.


Aby wysłać wiadomość musisz być zalogowany


Strzałka w górę