CESARSKI WIEDEŃ Z BRATYSŁAWĄ - wyjazd z Nowego Sącza

[Usługi] - Pozostałe usługi


CESARSKI WIEDEŃ Z BRATYSŁAWĄ - wyjazd z Nowego Sącza
  • CESARSKI WIEDEŃ Z BRATYSŁAWĄ - wyjazd z Nowego Sącza

Opublikowano: 05-01-2022, wygaśnie: 05-05-2022

Wyświetleń: 7

Cena: 570,00 zł

Telefonpokaż telefon... Emailpokaż email...

Województwo: Małopolskie

Lokalizacja: Sobieskiego 1aTERMIN: 10.09 sob. - 11.09.2022 nd., 2 dni

Położone nad Dunajem stolice zachwycają zabytkami niemal wszystkich epok. Wiedeń przyciąga wspaniałą gotycką katedrą św. Szczepana oraz XIX- wieczną, secesyjną architekturą, promieniującą na całe ówczesne Austro-Węgry. Bratysława to dziś nowoczesna metropolia, która stała się ekskluzywnym przedmieściem Wiednia. Bratysławski zamek przez stulecia był letnią rezydencją cesarzy. Obecnie, odnowiony, stanowi wizytówkę słowackiej stolicy.

1 DZIEŃ Wyjazd z Nowego Sącza o godz. 00:30 ( z Piwnicznej Zdrój o 01:00). Przejazd do Wiednia, zwiedzanie Starego Miasta m. in.: Katedra św. Stefana, kościół Augustianów, ulica Graben. Przejazd Ringstrasse: Opera, Hofburg, Ogród Różany, Teatr Dworski, Ratusz oraz Parlament, Zespół pałacowo - ogrodowy Belweder czyli barokowy pałac księcia Eugeniusza Sabaudzkiego, który składa się z dwóch budynków rozdzielonych ogrodem w stylu francuskim ozdobionym szeregiem posągów sfinksów, Pomnik Straussa. Wyjazd na Kalhenberg - wzgórze wznoszące się na wysokości 483 m n. p. m. Na szczycie stoi biały polski kościół św. Józefa, otoczony klasztorem kamedułów z XVII wieku. Z góry rozlega się świetny widok na Wiedeń. Przejazd do hotelu i nocleg.

2 DZIEŃ Po śniadaniu przejazd do Schönbrunn (lista światowego dziedzictwa UNESCO) - dawnej letniej rezydencji cesarskiej - spacer po ogrodach, fontanna Neptuna, Glorietta. Przejazd do Bratysławy, spacer po rynku, podczas którego zobaczymy: Wzgórze Zamkowe, Ratusz, Katedrę św. Marcina, Bramę Michałowską. Powrót w późnych godzinach nocnych.

 
CENA ZAWIERA: transport autokarem/busem, ubezpieczenie NNW i KL, nocleg ze śniadaniem, usługę pilota-przewodnika.
CENA NIE ZAWIERA: bilety wstępu do Schönbrunn, system Tour-Guide ok. 40 Euro/os., obiadokolacja ok. 15 eur/os., TFG-10 zł/os., TFP-10 zł/os.

Formularz kontaktowy


Powiadom znajomego | Zgłoś nadużycie

Newsletter

Newsletter

Dzięki zapisaniu się do newslettera będziesz informowany o nowościach i promocjach!


Tutaj możesz zgłosić administratorowi serwisu nadużycie.

Tutaj możesz wysłać email do znajomego z linkiem do ogłoszenia.


Aby wysłać wiadomość musisz być zalogowany


Strzałka w górę