Praca: na jaką umowę?

[Inne] - Zatrudnię na etat


Brak zdjęcia

Opublikowano: 22-07-2020, wygaśnie: 20-10-2020

Wyświetleń: 50

Cena: 1,00 zł

Telefonpokaż telefon... Emailpokaż email...

Lokalizacja: cała polskaW Polsce występują różne formy zatrudnienia. Zawierane są umowy na podstawie Kodeksu pracy i Kodeksu cywilnego.

Najkorzystniejszą z punktu widzenia pracownika jest oczywiście umowa o pracę. 

Stały etat zapewnia między innymi prawo do płatnego urlopu, wynagrodzenie minimalne, wynagrodzenie w czasie choroby i normowany czas pracy. 

Pracodawca odprowadza również należne składki na ubezpieczenia społeczne. Stosowane są również tzw. umowy cywilnoprawne: umowa-zlecenie, umowa o dzieło, umowa agencyjna i kontrakt menedżerski. 

Nie dają one takich gwarancji jak umowa o pracę, ale zapewniają większą elastyczność zarówno zleceniodawcy, jak i wykonawcy. 

W przypadku większości ofert zatrudnienia pracodawcy z góry określają, jaką formę zatrudnienia proponują. W ten sposób otrzymują aplikacje tylko od osób naprawdę zainteresowanych konkretną ofertą. 

Dlaczego? Gdy szukamy pracy, stałej czy czasowej, kierujemy się w pierwszej kolejności ku specjalistycznym portalom internetowym. 

Internet bowiem jest dzisiaj najczęściej wykorzystywanym medium zarówno do poszukiwania zatrudnienia, jak i w celach rekrutacyjnych. 

Portale z ogłoszeniami o pracy, takie jak Dom Pracy, zapewniają możliwość określenia interesujących nas parametrów i wyświetlenia tylko ofert spełniających nasze wymagania, na przykład: chcemy pracować na stanowisku sprzedawcy w mieście lub okolicy i interesuje nas umowa o pracę w wymiarze 3/4 etatu. 

Na potencjalnych pracowników czeka ogromna liczba ogłoszeń o pracy w kraju i za granicą. W serwisach z ogłoszeniami o pracy, takich jak Dom Pracy, każdego dnia pojawiają się nowe oferty. 

Dzięki temu codziennie wiele osób znajduje zatrudnienie bez konieczności wychodzenia z domu. Dotyczy to zarówno stanowisk niewymagających kwalifikacji, jak i tych przeznaczonych dla doświadczonych specjalistów.

Formularz kontaktowy


Powiadom znajomego | Zgłoś nadużycie

Zdjęcie produktu

Sprzedam mopa parowego prawie nowy

100,00 zł

100,00 zł

Zdjęcie produktu

Sprzedam mopa parowego prawie nowy

100,00 zł

100,00 zł

Newsletter

Newsletter

Dzięki zapisaniu się do newslettera będziesz informowany o nowościach i promocjach!


Tutaj możesz zgłosić administratorowi serwisu nadużycie.

Tutaj możesz wysłać email do znajomego z linkiem do ogłoszenia.


Aby wysłać wiadomość musisz być zalogowany


Strzałka w górę